Увага до клієнтів - запорука нашого успіху

+38(0362) 62 05 31    097-777 59 78    063-332 22 36
+38(0362) 63 55 50    098-803 50 75    095-534 28 15

Відгуки про курси 1С

up

Відгуки наших слухачів по курсу "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України".

Навчання проводить сертифікований викладач – Сиротинська Алла

Каленська Анна Юріївна, ТОВ «Термо Авто Майстер» - Все дуже сподобалось. Програма дуже крута і має крутезні можливості.

Каленський Юрій Петрович, ТОВ «Термо Авто Майстер» - дуже сподобалось. Дуже інформативно і корисно.

Вершиніна Оксана Григорівна, ТОВ «Термо Авто Майстер» - 12+

Василевич Дмитро Анатолійович, ПП «Геральдика» – Все супер. А було б ще краще, якби в програмі був управлінський облік.

Рогульчик Анжела Адамівна, ФОП Кушнір Сергій Васильович – тільки позитивні враження від пройденого курсу. Багато корисної інформації, особисто для себе відкрила багато нових можливостей роботи з програмою 1С. Дуже корисно було прослухати курс лекцій і освіжити в пам’яті всі функції програми, а також навчилась користуватися програмою більш продуктивно. Отримала багато нових знань та корисного матеріалу.

Чиж Любов Василівна – я дуже вдячна колективу, а особисто Аллі Павлівні за її доброту і повагу і уміння донести свої знання – особисто для мене як для першокласниці. Ці уроки для мене були дуже важливі. Бажаю Вам міцного здоров‘я , миру, добробуту, процвітання.

Єднорал Олена Феодосіївна, ТзОВ «Ель Рої» - Дуже дякую за курс. Тільки позитивні враження. Пояснення матеріалу доступне і змістовне. Окрема подяка викладачу за консультації, які стосувались практичних ситуацій. Бажаю успіхів і процвітання.

Стефанська Тетяна Василівна, СВК «Перший національний виробничий кооператив» - курси відмінні, навчання доступне, зрозуміле, інформаційна база остатня. Викладач молодець. Мені особисто бракує бухгалтерських знань і тому було трошки важко, хоча принципи я зрозуміла. Дуже дякую.

Шмигельська Катерина Олександрівна – прослухавши курс у центрі сертифікованого навчання, я особисто для себе підвищила рівень знань по використанню «1С:Бухгалтерія для України 8. 3». Навчання проходило в дружній та теплій атмосфері, викладач надавала інформацію доступно. У посібнику все також написано зрозуміло та ясно, і в подальшому для роботи мені буде підказка.

Тіторенко Олена Арсентівна, ТОВ «Волинь-Буджитло» - проведено на гарному рівні. До слухачів відносились з увагою та повагою. Викладач ділився нюансами програми, по скільки всі слухачі майже практикуючі бухгалтери, які вже працюють в 1С:Бухгалтерії попередніх випусків, тому чітко всі усвідомлювали, хто з чим прийшов і в чому нам допомогли.

Гуменюк Лариса Володимирівна, ТОВ "Трансхолод Захід" – Все сподобалось.

Сульжик Світлана Сергіївна, ТОВ "Трансхолод Захід" – 12+ :)

Гуменюк Світлана Олексіївна – курс дуже сподобався. Особливо викладач курсу, Алла дуже доступно розповідала і пояснювала курс. Також дякую усім запрошеним і можливість навчатися. Дуже дякую, все супер!

Самойленко Катерина Сергіївна, ФОП Алексеєвець Микола Анатолійович – враження від курсів позитивне😊 дякую за зрозуміле пояснення матеріалу. Велике дякую Аллі.

Лабуда Марія Богданівна – проходження курсу надає можливість слухачу покращити рівень своїх знань та вмінь у введенні бухгалтерського обліку та навчитися використовувати програму «1С: Бухгалтерія для України» для полегшення роботи. Особисто для себе отримала корисну інформацію, викладач зрозуміло подавала матеріал, допомагала у виконанні практикумів. У підручниках зрозуміло надано всю необхідну інформацію.

Прохор Оксана Миколаївна, ТОВ "БМО Промбуд - 21" – враження від навчання тільки позитивні. Навчальний курс надавався на високому професійному рівні. Практичні завдання відповідали реальним господарським операціям. Побажання – продовжувати в такому ж дусі.

ФОП Бондарук Валентина Володимирівна – Дуже дякую. Всю інформацію подали зрозуміло. Більше інформації про роздрібну торгівлю. Ще раз дякую.

Адасюк Ілона Павлівна - дякую за дуже гарну організацію проведених курсів. Окрема подяка викладачу Сиротинській Аллі Павлівні за доступне пояснення матеріалу. Методичні матеріали слухача курсів- це доступний за розумінням збірник, який слугуватиме своєрідною пам’яткою у процесі роботи. Дякую.

Кушнір Галина Миколаївна – вдячна за курси 1С, все дуже доступно і зрозуміло.

Литвинець Аліна Олександрівна, ТОВ «Метал Крафт» – кваліфіковане викладання навчання. Працівники «Штурмана» привітні та чуйні. Практичні заняття – доступні і професійні.

Павлюк Любов, Підприємство Клевань "Комунсервіс" – навчання дуже сподобалось. Висококваліфікований викладач Алла дуже змістовно та доступно провела його. Зручно облаштований учбовий клас. Позитивні враження від пройденого навчання. Бажаю колективу «Штурмана» процвітання та стабільності.

Семикопенко Оксана, ТОВ «Мирогощанське» - висловлюю подяку колективу «Штурману», а особисто Аллі, яка професійно та терпеливо проводила навчання. Все дуже сподобалось, все точно, змістовно, лекції та практичні заняття проходили доступно і зрозуміло. Бажаю успіхів у роботі і завжди хорошого настрою.

ФОП Загиней Наталія Ігорівна – дякую за проведені, чудово організовані курси. Окрема подяка викладачу Аллі за доступність викладання матеріалу, компетентність у всіх галузях, високу кваліфікацію. Дякую за отримані нові знання і вашу допомогу. З найкращими побажаннями, процвітання та успіхів.

Сопронюк Людмила, ТОВ " Рівнетрансекспедиція " – чудово було навчатись. Приємний та ввічливий викладач. Успіхів!

Яремчук Марія, ТОВ «Оберіг Плюс» - дуже вдячна за проведені курси . Все було цікаво та доступно. Особлива подяка викладачу Аллі, за її професіоналізм і терпіння. Успіхів Вам!

Борис Олена, «Оржівське ВУЖКГ» - дякую за гарно проведений час. Алла , викладала змістовно, зрозуміло та чітко, допомагала, пояснювала. Задоволена якістю та методикою викладання. Приємні люди. Дякую за гостинність та прийом. Буду всі радити, вже є кандидатура:)))

Цимбалюк Сергій Володимирович – дякую за курс. Все було прекрасно☺

Нагорна Вікторія, ТОВ «Мінералагро» - організація курсів на вищому рівні. Дякую.

Кіпріянова Руслана, ФОП «Матков Віктор Павлович» - дякую за корисну інформацію, сподіваюсь скористатись нею на практиці. Успіхів і процвітання.

Ліщук Олеся, УСП «Здовбицьке» - дякую, курс дуже сподобався, викладач Алла дуже гарно та змістовно донесла матеріал. Персоналу «Штурман» дякую за привітність.

Чернишова Ольга Олександрівна, ПП «Босна» - дякуємо Штурману і Аллі особисто за якісну підготовку бухгалтерів.

Устянчук Марія Дмитрівна, ТОВ «Мізоцький Лісовик» - Дякую Штурману і Аллі за хорошу підготовку та гарне відношення, за домашню атмосферу.

Киричук Наталія Петрівна, ПП «Деметра» - Це було моє перше знайомство із програмою 1С. Після цих курсів отримала досить велику та розширену інформацію про програму та отримала перші навики роботи в 1С. Щиро дякую.

Краска Лідія Олександрівна, ТОВ «Сетім» - враження від курсів позитивне , викладач хороший і пояснює доступно. Дякую за каву і печиво. Познайомилась із цікавить та приємними людьми. Всім раджу проходити курси даного типу і для саморозвитку і для нових знайомств.

Дворак Людмила Володимирівна, КП «Міськсвітло» - дякую Конопляніковій О.М. та Аллі за якісно проведене навчання. Тільки позитивні враження.

Неймерик Раїса Миколаївна, СВК «Нива» - Курсами задоволені. Дякую «Штурману» за привітність.

ФОП Сова Ірина Ігорівна – «Штурман» Ви класні, дякую!

Демчук Лариса Станіславівна, КП «Рівне АТП ОСС»  - Дякую «Штурману» та Аллі за якісне навчання. Позитивне враження.

ТзОВ «Строй КО» -  Я, Малиновська Оксана проходила курс навчання 1С 8, редакція 1.2,  з 26.09.16 по 07.10.2016р. про який хочу подякувати всьому колективу "Штурман", зокрема викладачу, яка кваліфіковано та доступно пояснювала матеріал. Ці курси багато мені допомагають у моїй щоденній роботі та значно підвищили мої професійні якості. Гадаю, що такі курси багатьом бухгалтерам будуть помічником у роботі. 

ФОП Ковпак Оксана Миколаївна  - «Враження  - найкращі! Це саме те, що мені було потрібне. Матеріал викладено по суті, дуже доступно, в короткий термін. Дуже вдячна». 

Пивовар Наталя Олександрівна  - «Курси для мене показали можливості 1С. Буду старатись приміняти їх на практиці. Книга 1С, для мене особисто, як друга Біблія. Багато цікавої і потрібної інформації. Дуже дякую». 

Жовнер Тетяна Іванівна – «Щодо організації навчання - мій відгук позитивний. Я не працювала бухгалтером, освітню підготовку (підвищення кваліфікації)  по професії "бухгалтер" пройшла ще в 2000 році. Перше  заняття на курсах було важкувато, але потім втягнулася, якщо виникали складнощі на практичних  - допомагала викладач Алла». 

Суходол Тетяна Юріївна -  Закінчила курси "1С Бухгалтерія для України 8" на базі ПП Штурман. Як на будь-якому навчанні саме головне це викладач. Адже, саме від викладача залежить легкість розуміння, глибина знань і саме головне - бажання вчити. Дуже вдячна, Штурману та Аллі Сиротинській за можливість швидкого і якісного вивчення програми 1С Бухгалтерія.