7.png
Увага до клієнтів - запорука нашого успіху

+38(0362) 62 05 31    097-777 59 78    063-332 22 36
+38(0362) 63 55 50    098-803 50 75    095-534 28 15

Вийшло оновлення програми M.E.Doc 10.01.199

up
25.10.2017

Зверніть увагу! Відновлено функцію автоматичного оновлення програмного комплексу!!

Оновлення завантажується автоматично через програму


ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.199

НОВІ ФОРМИ
Державна фіскальна служба
Згідно з наказом Міністерства фінансів України від 18 вересня 2017 № 776 «Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» реалізовано нові бланки (початок дії з 01.10.2017):
J1312302 Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків
J1412302 Повідомлення щодо врахування або неврахування інформації з Таблиці даних платника податків
F1312302 Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків
F1412302 Повідомлення щодо врахування або неврахування інформації з Таблиці даних платника податків

Державна казначейська служба
1. Згідно з наказом Міністерства фінансів України №712 від 22.08.2017 «Про внесення змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування» створено нові форми (місцевий бюджет, початок дії з 01.09.2017р.):
FTER22M6 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень
FTER23M6 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
FTER24M6 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
FTER25M6 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень
FTER27M6 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень (позики міжнародних фінансових організацій)

2. Згідно з наказом Міністерства фінансів України №712 від 22.08.2017 створено нові форми (державний бюджет, початок дії з 01.09.2017р.):
FRES3241 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду
FRES3242 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду
FRES3243 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду
FRES3244 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду
FTER2207 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження та використання коштів загального фонду в територіальному розрізі
FTER2307 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
FTER2407 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
FTER2507 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень
FTER2607 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально- економічного та культурного розвитку регіонів
FTER2707 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень (позики міжнародних фінансових організацій)

Первинні документи
PD311301 Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій (дійсний з: 04.11.16)
PD311401 Заява про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки

ЄСВ
На виконання наказу Міністерства фінансів України від 21.07.2017 №651 «Про затвердження Порядку надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру ЗОДСС» додано нові форми (початок дії з 01.10.2017 р.).
У розділі Державна Податкова служба - Інші:
J1303801 Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників (Форма №1-ЗРС )
У розділі Державна Податкова служба - Звітність фізичних осіб:
F1303801 Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників (Форма №1-ЗРС )
Наразі запити доступні у вигляді бланків. Електронна відправка запитів буде реалізована у найближчих оновленнях програми.

Адміністрування-Сертифікати
1. Додано можливість виконувати підписання документів ЕЦП, секретний ключ яких зберігається на захищеному носії (токені). Щоб підписати документ за допомогою токена, необхідно встановити опцію Використовувати захищений носій: Відповідний токен повинен бути підключений до комп’ютера.

2. Реалізовано можливість зберігання секретних (особистих) ключів ЕЦП на захищених носіях. Зберегти секретний ключ на токен можливо під час виконання операцій:

  • створення нового сертифікату;
  • продовження терміну дії існуючого сертифікату;
  • первидачі сертифікату.

3. Реалізовано функцію перевидачі існуючих сертифікатів. Ця функція корисна у випадку, коли на захищеному носії необхідно зберегти секретний ключ існуючого сертифіката. За допомогою функції перевидачі створюється сертифікат ідентичний існуючому. У перевиданому сертифікаті змінюється лише дата початку дії сертифікату - дата початку дії замінюється датою перевидачі сертифікату. Функція доступна у розділі Сертифікати - Заявки на сертифікат по команді меню Файл - Сформувати заявки або по натисканню кнопки панелі інструментів . На виконання команди відкриється вікно, у якому встановіть опцію Перевидати сертифікати (за відсутності змін у даних) та натисніть Далі:

4. Реалізовано можливість замовлення захищених носіїв у АЦСК «Україна». Обрати модель токена та сформувати документи, необхідні для його отримання, можливо у розділі Встановлені сертифікати:

  • по натисканню кнопки панелі інструментів ;
  • за допомогою команди меню Файл - Захищений носій (Token) - Замовити;
  • по команді контекстного меню Захищений носій (Token) - Замовити. Також замовити токен можливо за допомогою інформаційного вікна, натиснувши кнопку Придбати.

5. Реалізовано можливість змінювати пароль доступу до захищеного носія. Зміну пароля можливо виконати у розділі Встановлені сертифікати по команді меню Файл - Захищений носій (Token) - Зміна пароля або по команді контекстного меню Захищений носій (Token) - Зміна пароля. Носій, для якого змінюється пароль, повинен бути підключений до комп'ютера. Будьте уважні! Кількість спроб вводу пароля обмежено виробником носія. У разі перевищення ліміту спроб захищений носій буде очищено!

6. Реалізовано функцію очищення захищеного носія. Очищення токена здійснюється у розділі Встановлені сертифікати по виконанню команди меню Файл - Захищений носій (Token) - Цілковите очищення або команди контекстного меню Захищений носій (Token) - Цілковите очищення. На виконання команди виконується видалення секретного ключа з токена. Носій, що очищується, повинен бути підключений до комп'ютера. Будьте уважні! Відновити видалені дані неможливо!

7. Реалізовано функцію пошуку секретного ключа на токені, що відповідає певному сертифікату. За допомогою функції пошуку секретного ключа можна швидко визначити, який саме носій, відповідає обраному сертифікату. Захищені носій повинні бути підключені до комп'ютера.

Для пошуку токена у розділі Встановлені сертифікати потрібно обрати сертифікат та виконати команду меню Файл - Захищений носій (Token) - Пошук секретного ключа або команду контекстного меню Захищений носій (Token) - Пошук секретного ключа. Носій повинен бути підключений до комп'ютера Інформація про знайдені секретні ключі буде відображена у окремому вікні.

Детально про роботу з захищеними носіями дивіться у розділі довідки Адміністрування - Сертифікати.

Зарплата
Оновлено довідник індексів споживчих цін за вересень 2017р. - 102 %.
Табель обліку робочого часу
Додана можливість встановлення відмітки Неробочий день та Не використовувати надурочний час. День, в якому встановлена відмітка Неробочий день, для працівника вважається вихідним. При наявності відмітки Не використовувати надурочний час в полі в надурочний час не буде автоматично проставлятися кількість відпрацьованих годин понад норму.
1373

Повернутися до списку

up up